جدیدترین اخبار فصل 5

جدیدترین اخبار فصل 5

جدیدترین اخبار فصل 5

 به تازگی اخبار جدیدی از فصل پنجم سریال " خاطرات یک خون آشام " منتشر شده ، بنابراین فکر می کنم که الان باید به برخی از مسائل و تغییرات جدید پی ببریم.

ابتدا باید از بزرگترین و مهمترین خبر آغاز کنم، که نام اولین قسمت از فصل پنجم هست:

“I Know What You Did Last Summer.”   

من میدونم که تابستان گذشته چکار کردی.

تا آنجایی که ما از فصل پنجم می دونیم و مصاحبه ها و گزارش هایی که از منابعی مثل سایت EW و TVfanatic و Enstarz منتشر شده ، می تونیم نکاتی رو در رابطه با داخل و خارج فصل پنجم متوجه بشیم:

1.طرف مقابل (همون طرف موجودات ماورایی مرده) یک ظاهر واقعی خواهد ساخت!

2.دیمن و النا هم اوقات خوبی با هم خواهند داشت، اما با نیروهایی خارجی که سعی در جدا کردن آنها دارند دست و پنجه نرم می کنند.جولی پلک گفته" بزرگترین موانع در رابطه اونها از طریق منابع خارجی مثل افراد ، ایده ها و مفاهیم ایجاد می شود و سعی می کنه که به اونها بفهمونه که مجبور نیستن که با هم باشن. و همینه که باعث میشه اونها بجنگن تا روابطشون رو حفظ کنن تا در نهایت همه چی مرتب بشه."

3.استفن یه مدتی رو توی تابوت و زیر آب میمونه و نمیتونه فرار کنه و اونجا تغییراتی توی استفن ایجاد میشه. جولی گفته" با اینکه اون زیر دریاست ، اما در قسمت اول به طور کلی همه چی تغییر می کنه و سعی می کنه حسی رو که نسبت به برادرش دیمن و النا داره رو زنده نگه داره!"

4.فصل جدید با کارکتر های جدید همراه خواهد بود مثلا: دکتری که از گذشته ی دیمن خبر داره| یک دختر روس به نام نادیا که مت و ربکا اون رو در یک گشت و گذار تابستانی ملاقات می کنند | دوست دختر سابق استفن که دختر یک نویسندست (در قسمت سوم یک بازگشت به گذشته خواهیم داشت به دهه ای که تاکنون آن را ندیده ایم) | یک پسر دانشگاهی به نام جسی با بازی کندریک سمپسون ، کسی که به کارولین نظر داره. برای مشاهده ی عکس این شخصیت های جدید و اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

بقیه جزئیات رو می تونیم از ویدئویی که در Clevvertv منتشر شده بفهمیم:

5.و اما آخرین و شاید مهمترین نکته اینه که خواهیم فهمید همزاد ها چی هستند و برای چی وجود دارند. 

با توجه یکی از مصاحبه های جولی پلک با مجله Wetpaint, جولی پلک گفته که :" اکنون می تونیم بفهمیم که چرا استفن یک همزاد هستش. و با جستجو در افسانه ها و اساطیر قدیمی می توان متوجه شد که به چه علت این پدیده عجیب اتفاق می افته. این واقعا باحاله و این پدیده باعث وقوع اثرات موج دار بر سه کارکتر اصلی سریال (دیمن و استفن و الینا) میشه."..

 

 

 

 

برچسب ها : ,
موضوع : , | بازدید : 291
+ نوشته شده در  پنجشنبه 18 مهر 1392ساعت 10:42  توسط sara